KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177411
nr 1417 7411
Bo Yson Sjöberg
(1915-1994), Sverige
Oljemålning, Utsikt från Ateljéfönstret", Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 37x44 cm
Bo Yson Sjöberg, svensk målare född i Stockholm 1915, död 1994.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:40:16
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr
6
800 kr
Bo Yson Sjöberg
Läs mer om Bo Yson Sjöberg